شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه ها از موادی هستند که در زندگی ما نقش مهمی دارند و دارای کاربرد گسترده می باشند. امروزه استفاده از شیشه برای کاربرد های گوناگون بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اکنون شیشه ها از مواد اصلی در ایجاد نمای مدرن ساختمان ها هستند. شیشه ها سبب زیباتر شدن محیط زندگی بشر شده اند.

شیشه ها در انواع گوناگون وجود دارند. یکی از شیشه های پرکاربرد، شیشه سکوریت است که می تواند در قسمت های مختلف ساختمان به کار برده شود.

این شیشه ها به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از دلایل استفاده از شیشه های سکوریت، مقاومت بالای آن ها در برابر ضربه می باشد، به گونه ای که حتی با عنوان شیشه نشکن شناخته می شوند.

شیشه سکوریت در صورت شکستن به قطعات ریز تبدیل می شود. این امر منجر می گردد که از خطر شکستن شیشه کاسته شده و در برخورد با فرد خطری او را تهدید نکند. قطعه های شکسته شده این شیشه ها دارای لبه های برنده نیستند به همین دلیل آسیبی را وارد نمی نمایند.

لبه ‌های یک شیشه سکوریت دارای مقاومت کمتری در برابر ضربه است. شیشه های سکوریت شکسته شده معمولا از قسمت لبه دچار ضربه شده اند. بنابراین برای ایجاد مقاومت بیشتر در این نوع شیشه ها توسط مواد گوناگون از قسمت های لبه محافظت می گردند.

شیشه سکوریت در هنگامی که می شکند، پرتاب نمی گردد بلکه به پایین می ریزد. استفاده از شیشه سکوریت در طراحی نمای شیشه ای می تواند سبب کاهش خطرهای جانی گردد. زیرا این گونه شیشه ها حتی اگر دچار ضربه و شکستگی شوند، دارای کمترین درصد آسیب می باشند. بنابراین می توان در نمای مدرن از این نوع شیشه ها استفاده نمود.

گروه مهندسی دوروین از برترین مجموعه ها در ساخت و طراحی نمای شیشه ای و تولید درب و پنجره می باشد که شما می توانید برای انجام مشاورات و استعلام قیمت ها با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس :

02188407233 – 02188432423

02188437262 – 02188433574

 

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *