انواع پنجره

انواع پنجره

پنجره ها دو گروه هستند پنجره های چوبی و پنجره های فلزی که هر کدام از این دو نوع خود شامل زیر مجموعه های زیادی می شوند. برای مثال آهنی، آلومینیومی، کامپوزیت، فایبرگلاس، PVC و UPVC و غیره
لازم است بدانید که تمام درب و پنجره های عایق گروه بندی دارند برای مثال 1- عایق گرد و غبار 2- عایق حرارتی 3- عایق صوتی و غیره

نماهای جدید

خیلی از کسانی که در حال ساخت و ساز هستند به دنبال طرح ها و نما های جدید می گردند نمای کرتین وال از جمله نماهای خاص و مدرن است شیشه و آلومینیوم دو عنصر مطرح در طراحی این نما هستند و بسیار شیک و زیبا با هزینه ی مناسب ساخته می شود.
این روزها بیشتر مصالح ساختمانی درب و پنجره آلومینیومی هستند و در بین این یکنواختی استفاده از پنجره آلومینیومی خیلی به چشم نمی آید مگر این که از مصالح جدید استفاده شود.
مانند چوب های مدرن و شیک با نماهای جدید.

دوجداره

خیلی از افرادی که شهر نشین هستند به دنبال خرید درب و پنجره دوجداره می گردند و از این مدل ها استفاده می کنند چون آلودگی صوتی شهرها زیاد است و مردم اذیت می شوند.اما کسانی که در شهرستان ها ساکن اند اصلا احتیاجی به درب و پنجره دوجداره ندارند و باید از صدای طبیعت لذت ببرند.
اما درب و پنجره ‌های دوجداره ی امروزی انواع بسیار زیاد و متنوعی دارند که هر شخصی می‌ تواند بر اساس سلیقه و نیازهایش یکی از انواع آن را استفاده کند.

یراق آلات و اتصالات

قبل از خرید درب و پنجره به فکر خرید یراق آلات هم باشید زیرا هر کدام از یراق آلات قیمت های متنوعی دارند و در انواع مختلفی ساخته شده اند. یراق آلات علاوه بر زیبایی بخشی به درب و پنجره باعث بهتر کار کردن آن هم می شود اگر هنگام خرید از یراق آلات با کیفیت استفاده کنید دچار مشکلاتی مثل صدای درب یا دیگر مسائل نمی شوید.

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *