دیوار شیشه ای

دیوار شیشه

معمولا برای زیبا سازی ساختمان ها از نمای کرتین وال ، نمای مدرن، نمای اسپایدر استفاده می شود. نمای کرتین وال با عنوان ( دیوار شیشه ای ) معروف است. در این سیستم ها از پروفیل های آلومینیومی و شیشه جهت پر کردن فضای بین پروفیل ها استفاده می شود. نمای کرتین وال به تنهایی قابلیت ایستایی بسیار بالایی دارد و نیازی به سازه ی نگهدارنده ندارد.

تاریخچه نمای کرتین وال

در زمان قدیم دیوارها وظیفه ی تحمل وزن ساختمان یا بخشی از ساختمان را برعهده داشتند اما با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی و صنعت فولاد این امکان به وجود آمد که با استفاده از ستون ها و میلگردها بار بزرگ و سنگینی از دیوارها برداشته شود به مرور زمان دیوارها از خشت و خاک و گل های بسیارسنگین، سبک و زیبا شد تا جایی که این روزها برای زیبا سازی دیوارها از شیشه استفاده می شود.

ساختار نمای کرتین وال

ساختار این محصول کاملا به طور صنعتی تولید می گردد به شکلی که در مقابل زلزله، نیروی باد، نشست های احتمالی کاملا منعطف عمل می کند. جالب است بدانید که ساختار نمای کرتین وال به شکلی است که هیچ گونه بار مرده ای متوجه ساختمان نمی شود.

سیستم کرتین وال قاب دار

در این سیستم زیر ساز توسط پروفیل های عمودی و افقی که با یک دیگر یک شبکه را تشکیل می دهند انجام می شود. شیشه به طور کاملا مستقیم بر روی لامل قرار می گیرد و یک درپوش فشاری هم بر روی آن است.

سیستم کرتین وال بدون قاب

در این روش نمای ساختمان از بیرون به صورت شیشه ی یک تکه به نظر می آید ولی فریم های آن به صورت سایه در پشت شیشه مشخص می باشد. از جمله خصوصیات آن سهولت در نگه داری و نظافت و همچنین سرعت نصب بالا می باشد.

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

گروه صنعتی دروین با تکیه بر تجربه و دانش فنی خود و نیز بهره مندی از كادر مجرب و کار آزموده خود به یکی از برترین مجموعه های صنعت درب و پنجره تبدیل شده است.

دروین، حس خوب انتخاب برتر

ایمیل :
doorwin.group@yahoo.com

نشانی :
تهران-خیابان مطهری-خیابان ترکمنستان-پ24-طبقه2

شماره تماس :

02188445967 – 02188432423

02188454096 – 02188433574

تمام حقوق این سایت متعلق است به دروین. طراحی و سئو طراح نت